Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0