Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5