Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0