Series
Ratings
21
Sonny BoyRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 0.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0