Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5