Movies
Ratings
712
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5