Titles you rated
Speak No EvilRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The SadnessRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
BachelorsRated ★ 3.5
Banshee ChapterRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 4.0
PainlessRated ★ 4.0