Titles you rated
Ramen HeadsRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 1.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 2.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.0- El caso Figo: El fichaje del sigloRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.5
Creating The Queen's GambitRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5