Movies
Ratings
283
The MartianRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0