Titles you rated
BigRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Friday Night LightsRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The HurricaneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 3.0
Any Given SundayRated ★ 5.0