Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Little AshesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0