Titles you rated
MoanaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5