Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5- UnforgivableRated ★ 3.0
a Wild RoomerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
DevilsRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0