Titles you rated
Snowy RoadRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Teacher's DiaryRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0