Series
Ratings
15
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0