Series
Ratings
90
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 2.5
Flower Ever AfterRated ★ 2.5