Titles you rated
- The WickedRated ★ 3.5
CountRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 0.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.5
RememberRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5