Titles you rated
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
It's a SinRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 2.5- MirandaRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5