Movies
Ratings
271
HannaRated ★ 1.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
DreddRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
White NightRated ★ 1.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0