Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- ダブルフェイス 潜入捜査 編Rated ★ 5.0
- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 4.5
Tokyo DogsRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5