Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
MortdecaiRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Great BeautyRated ★ 4.5