Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
Creation of the Gods I: Kingdom of StormsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0