Series
Ratings
170
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Foundation Season 3Rated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
S LineRated ★ 3.0
The PlaylistRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0