Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 1.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0