Titles you rated
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0