Movies
Ratings
125
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0