Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0