Movies
Ratings
292
The Face ReaderRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0