Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0- Little StarRated ★ 5.0
- Home GroundRated ★ 5.0
2046Rated ★ 4.0
The First Girl I LoveRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
EORated ★ 4.5- Floating deep down SummerRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Eternal SummerRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 5.0
I am MoreRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5