Movies
Ratings
501
The Animal KingdomRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0