Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5