Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 2.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Oliver TwistRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0