Titles you rated
City of GodRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 1.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0