Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5