Movies
Ratings
122
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Stolen IdentityRated ★ 2.5
Bento HarassmentRated ★ 4.5
Water LiliesRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
In Love and Deep WaterRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Bloody Chainsaw GirlRated ★ 1.5