Series
Ratings
158
My Favorite FlowerRated ★ 5.0
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 5.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 5.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 2.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Pandora no Kajitsu: Kagaku Hanzai Sousa FileRated ★ 4.5- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 2.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.5- A Man Who Defies the World of BL 2024Rated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.0
My Beautiful ManRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
MPD: Animal UnitRated ★ 3.5- Mysterious JokerRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 4.5
Hankei 5 MeterRated ★ 5.0