Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Macadam StoriesRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Reservation RoadRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0