Movies
Ratings
70
The Exit 8Rated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 1.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 1.5
FlippedRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
HomecamRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5