Series
Ratings
17
As You Stood ByRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0