Movies
Ratings
103
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5