Movies
Ratings
303
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
MudRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5