Series
Ratings
56
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5