Movies
Ratings
339
The ClassicRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5