Titles you rated
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0