Titles you rated
Sweet BeanRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Poetry on LandRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0