Series
Ratings
131- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
One Fine DayRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
- My Fair LadyRated ★ 4.0
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 1.5