Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
NanaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Wedding PlannerRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 1.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0