Movies
Ratings
562 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 Drive My CarRated ★ 4.5 Drive My CarRated ★ 4.5
 Perhaps LoveRated ★ 3.0 Perhaps LoveRated ★ 3.0
 First CowRated ★ 4.0 First CowRated ★ 4.0
 The Last DuelRated ★ 4.0 The Last DuelRated ★ 4.0
 AnnetteRated ★ 3.5 AnnetteRated ★ 3.5
 Petite MamanRated ★ 4.0 Petite MamanRated ★ 4.0
 DuneRated ★ 4.5 DuneRated ★ 4.5
 No Time to DieRated ★ 3.5 No Time to DieRated ★ 3.5
 CodaRated ★ 4.0 CodaRated ★ 4.0
 Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.0 Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.0
 ZamaRated ★ 4.0 ZamaRated ★ 4.0
 Palm SpringsRated ★ 3.5 Palm SpringsRated ★ 3.5
 The Green KnightRated ★ 4.5 The Green KnightRated ★ 4.5
 Two of UsRated ★ 4.0 Two of UsRated ★ 4.0
 OpheliaRated ★ 3.0 OpheliaRated ★ 3.0
 PhoenixRated ★ 4.5 PhoenixRated ★ 4.5
 Talk to HerRated ★ 0.5 Talk to HerRated ★ 0.5
 A Bigger SplashRated ★ 4.0 A Bigger SplashRated ★ 4.0
 JulietaRated ★ 2.0 JulietaRated ★ 2.0