Series
Ratings
51- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 2.0
Righteous LoveRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0