Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0